Przejdź do treści

Finnel

Kredyt dla firm

Na co możesz liczyć?

  • sprawdzamy historię kredytową firmy,
  • pomagamy w dopełnieniu formalności,
  • szukamy najlepszych rozwiązań dla firm,
  • stała opieka Doradcy finansowego,

Każda firma potrzebuje dodatkowego źródła finansowania do rozwoju! Środki pochodzące z kredytu uzyskanego na korzystnych warunkach mogą znacznie przyspieszyć zmiany zachodzące w firmie lub pomóc w umocnieniu pozycji w branży. Pomożemy każdemu przedsiębiorcy w znalezieniu i otrzymaniu najlepszego kredytu dla firm. Dzięki pieniądzom nasz klient będzie mógł spłacić bieżące zobowiązania oraz sfinansować inwestycje w rozwój firmy.

Zanim będziemy mogli pomóc, należy samemu określić, do czego dokładnie jest potrzebny kredyt dla firm. Wrocław jest dynamicznie rozwijającym się miastem, gdzie z roku na rok przybywa nowych firm. Warto zastanowić się nad planem biznesowym i środkami na rozpoczęcie własnej firmy.  Początkowe określenie celu kredytu firmowego jest bardzo istotne, ponieważ można wyróżnić wiele kredytów dla przedsiębiorstw, które są optymalnymi rozwiązaniami w konkretnych sytuacjach. Trzeba więc określić, czy potrzebujemy kredytu ekspresowego, który pomoże sfinansować podstawowe inwestycje lub pokryć zobowiązania, kredytu obrotowego, który będzie stanowił odnawialne wsparcie finansów firmy. Analizując swoją sytuację możemy również stwierdzić, że potrzebujemy lokalu usługowego, w którym nasza firma będzie przyjmować kontrahentów, a w tym celu idealnie sprawdzi się kredyt hipoteczny. Jasne określenie własnych potrzeb pozwala na automatyczne wyeliminowanie kredytów, które w żaden sposób nie będą adekwatne do sytuacji.

Kredyt ekspresowy jest jednym z najszybszych i najprostszych kredytów, gdyż nie wymaga podawaniu celu, na jaki zostanie przeznaczony. Spłaca się go w ratach pochodzących ze stałych przychodów firmy, więc nie powinien być dużym obciążeniem dla płynności finansowej. Banki zazwyczaj oferują klientom kwotę, która będzie możliwa do regularnego spłacania. My jednak pomagamy klientom w otrzymaniu jeszcze lepszej oferty na kredyt dla firm z Wrocławia i okolic.

Naszym głównym celem jest pomaganie przedsiębiorstwom w rozwoju, dlatego satysfakcja klientów liczy się dla nas najbardziej. Współpraca z nami to gwarancja, że otrzymają Państwo najlepszy kredyt dla firm we Wrocławiu.