Przejdź do treści

Finnel

Kredyt hipoteczny Wrocław

Na co możesz liczyć?

  • finansowanie 90% inwestycji
  • okres kredytowania do 40 lat
  • oprocentowanie już od 2,95 %
  • prowizja już od 0 zł

Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytu hipotecznego, którego możesz przeznaczyć na zakup lub wykup mieszkania, działki budowlanej, budowę domu, remont, adaptację lokalu i wiele innych sposobów, które oferuje przedsiębiorcom Wrocław.

Zanim będziemy mogli pomóc, należy samemu określić, do czego dokładnie jest potrzebny kredyt dla firm. Wrocław jest dynamicznie rozwijającym się miastem, gdzie z roku na rok przybywa nowych firm. Warto zastanowić się nad planem biznesowym i środkami na rozpoczęcie własnej firmy.  Początkowe określenie celu kredytu firmowego jest bardzo istotne, ponieważ można wyróżnić wiele kredytów dla przedsiębiorstw, które są optymalnymi rozwiązaniami w konkretnych sytuacjach. Trzeba więc określić, czy potrzebujemy kredytu ekspresowego, który pomoże sfinansować podstawowe inwestycje lub pokryć zobowiązania, kredytu obrotowego, który będzie stanowił odnawialne wsparcie finansów firmy. Analizując swoją sytuację możemy również stwierdzić, że potrzebujemy lokalu usługowego, w którym nasza firma będzie przyjmować kontrahentów, a w tym celu idealnie sprawdzi się kredyt hipoteczny. Jasne określenie własnych potrzeb pozwala na automatyczne wyeliminowanie kredytów, które w żaden sposób nie będą adekwatne do sytuacji.

Kredyt ekspresowy jest jednym z najszybszych i najprostszych kredytów, gdyż nie wymaga podawaniu celu, na jaki zostanie przeznaczony. Spłaca się go w ratach pochodzących ze stałych przychodów firmy, więc nie powinien być dużym obciążeniem dla płynności finansowej. Banki zazwyczaj oferują klientom kwotę, która będzie możliwa do regularnego spłacania. My jednak pomagamy klientom w otrzymaniu jeszcze lepszej oferty na kredyt dla firm z Wrocławia i okolic.

Naszym głównym celem jest pomaganie przedsiębiorstwom w rozwoju, dlatego satysfakcja klientów liczy się dla nas najbardziej. Współpraca z nami to gwarancja, że otrzymają Państwo najlepszy kredyt dla firm we Wrocławiu.