Przejdź do treści

Finnel

Kredyt Samochodowy Wrocław

Na co możesz liczyć?

  • finansowanie kredytu samochodowego,
  • okres kredytowania do 40 lat
  • fachowe wsparcie Doradcy,
  • najlepsze możliwe opcje finansowania.

Zakup samochodu to ogromne wyzwanie i równie duża inwestycja. Każdy chce nabyć auto, które będzie w doskonałym stanie technicznym, będzie atrakcyjne wizualnie, a do tego w relatywnie niskiej cenie. Wiele osób nie dysponuje wystarczającą gotówką, by nabyć samochód od ręki. Część stara się oszczędzać, by po kilku latach uzbierać określoną kwotę. Trudno oszacować, na ile opłacalna jest taka oszczędność, bowiem wartość pieniądza z roku na rok ulega zmianie. Inni nabywcy pojazdów posiłkują się pożyczkami, których oprocentowania bądź warunki umowy – sporządzone drobnym druczkiem – okazują się niekiedy zaskakujące. Jak zatem dokonać opłacalnej inwestycji podczas zakupu samochodu?

Kredyt samochodowy to jedno z rozwiązań, które pomaga konsumentowi nabyć upragniony samochód. Jest to bowiem wystarczający zastrzyk gotówki na realizację tak imponującej transakcji. Ten typ kredytu, przeznaczony dla przyszłych nabywców aut, jest formą zobowiązania celowego. Oznacza to, iż jest ono zaciągane na konkretny cel. Jak się jednak okazuje, kredyt samochodowy nie dotyczy wyłącznie zakupu auta. W ramach tego można nabyć także przyczepę, quad, motorowej, traktor, kamper czy nawet maszynę budowlaną. Kredytobiorcą może być zarówno osoba fizyczna jak i przedsiębiorstwo, a pojazd, który konsument chce kupić, może być zarówno nowy, jak i używany.

Kredyt samochodowy można uzyskać na dwa sposoby – w banku bądź w autoryzowanym salonie samochodowym. Wybór zależy z reguły od propozycji usługodawcy. Całkowite koszty spłaty rat mogą się bowiem znacznie różnić. Warto więc dokładnie przeanalizować warunki kredytu, a także wziąć pod uwagę szanse na negocjacje cenowe z dealerem. Kalkulacja opłacalności jest więc podstawowym działaniem, jakie konsument powinien wykonać. Dla wielu osób zagadnienia związane z finansami czy ekonomią są niezwykle skomplikowane. Wówczas rozwiązaniem staje się skorzystanie z usług świadczonych przez doradców finansowych.

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie finansowym w zakresie wyszukania najkorzystniejszego kredytu samochodowego. Pomagamy naszym Klientów zadbać o ich finanse. Wspieramy w:

  • uzyskaniu kredytu na pojazd z Polski oraz z zagranicy,
  • negocjowaniu warunków wpłaty własnej na poziomie 0 zł,
  • negocjowaniu okresu kredytowania do 120 miesięcy,
  • uzyskaniu możliwości równych rat, malejących lub tzw. „balonowych”,
  • uzyskaniu prowizji nawet od 0%,
  • negocjowaniu warunków akceptujących różne źródła dochodu, także te spoza granic Polski.

Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu. Na rynku finansowym działamy aktywnie od lat. Stawiamy na profesjonalizm, ponieważ wiemy, jak ważny jest dla każdego z naszych Klientów zakup auta. Cenimy indywidualne podejście i dbamy o personalizację ofert zgodnie z możliwościami danego Klienta. Kredyt samochodowy Wrocław to obszar, który jest nam niezwykle bliski. Serdecznie zachęcamy do współpracy i kontaktu.