Przejdź do treści

Finnel

Leasing dla firm

Na co możesz liczyć?

  • pomoc w wyborze najlepszego kredytowania
  • pomoc w wyliczeniu kosztów
  • pomoc w załatwieniu spraw kredytowych
  • fachowa opieka w całym procesie uzyskania leasingu

Finansowanie działalności nowego przedsiębiorstwa to zawsze spore wyzwanie. Rozwiązaniem często są różnego rodzaju kredyty. Z naszą pomocą to zdobycie takich ułatwień będzie zdecydowanie łatwiejsze. Oferujemy usługę leasingu dla firm we Wrocławiu, a swoim klientom przedstawiamy najlepsze możliwości. Jak pomagamy biznesmenom otrzymywać finansowanie działalności gospodarczej w ramach rozwiązania prawnego, jakim jest leasing dla firm?

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku firm leasingowych we Wrocławiu i doskonale wiemy, że przedsiębiorcy niemal cały czas szukają ofert leasingowych dla firm we Wrocławiu, dzięki którym będą mogli rozwinąć swoją działalność. Doskonale rozumiemy tę potrzebę, dlatego też przygotowaliśmy ofertę, dzięki której można zaoszczędzić naprawdę sporo. Nasze szerokie kontakty z dealerami aut umożliwiają znalezienie klientowi odpowiedniego leasingu wymarzonego samochodu we Wrocławiu.

Chcemy wyjaśnić, że błędne jest przeświadczenie o tym, że firmy leasingowe oferują swoim klientom jedynie leasing samochodu we WrocławiuDziałamy dla przedsiębiorców różnych branż, a w naszej ofercie znajduje się także pomoc w zakresie innego sprzętu wykorzystywanego w firmach. Budowlańcom oferujemy leasing dla firm na sprzęty budowlane czy maszyny drogowe. Osoby działające w branży rolniczej mogą starać się z naszą pomocą o  leasing dla firm w zakresie maszyn rolniczych i leśnych. Ci, którzy działają w szeroko pojętej branży medycznej, mogą z kolei otrzymać finansowanie między innymi sprzętu medycznego czy też wyposażenia gabinetów kosmetycznych bądź maszyn i urządzeń specjalistycznych. Wiemy z doświadczenia, że nasza firma leasingowa z Wrocławia jest w stanie pomóc przedsiębiorcom bez względu na to, w jakiej branży działają.

Wiele osób popełnia również błąd, myśląc że leasing dla firm jest przeznaczony głównie dla przedsiębiorców obecnych od wielu lat na rynku. Jako specjaliści od kredytów leasingowych dla firm we Wrocławiu wiemy doskonale, że jest to nieprawdą. Finansowanie działalności w formie leasingu dla firm jest możliwe już po trzech miesiącach od daty zarejestrowania przedsiębiorstwa. Jeśli natomiast właściciel firmy posiada 25% wkładu własnego, może skorzystać z usług naszej firmy leasingowej we Wrocławiu już pierwszego dnia prowadzenia zarejestrowanej działalności gospodarczej.

Działamy jako firma leasingowa z Wrocławia wiele lat, znamy zatem bardzo dobrze problemy osób startujących w biznesie. Oznacza to, że potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, łącząc ich potrzeby z możliwościami finansowymi. Oszczędność czasu i pieniędzy jest naszym głównym celem, dlatego też oferujemy nie tylko najlepsze modele w leasingu we Wrocławiu samochodów używanych, ale dodatkowo umożliwiamy skorzystanie z ulg ubezpieczeniowych posiadanych przez naszą firmę.